Kevät 2013

KAUDET Kevät 2009 Kesä 2009 Syksy 2009 Kevät 2010 Kesä 2010 Syksy 2010 Kevät 2011 Kesä 2011 Syksy 2011 Kevät 2012 Kesä 2012 Syksy 2012 Kevät 2013

TILASTOT Kausi ja maraton Kymppikerho Nollanollat Aktivoittajat Kesävoittajat

 

Kauden ranking


Kevät 2013k60k61k62225226227228229230231232233..YHT6/9PisteKAKäynnit
1Vesa Huotelin-28-50-5083750215043 33728037.449
2Juho Rautio-43-28--12503743-50 26325137.577
3Teuvo Moisa433232-5028182424122824 31521328.6411
4Ismo Aulaskari50-2843--24-28-37- 21021035.006
5Ville Hietala325050-----3237-- 20120140.205
6Niko Tuominen2118123243211216152121 23215919.3312
7Jouni Tikkanen15-37--43-281818-- 15915926.506
8Santtu Sainio------21434350-- 15715739.254
9Pasi Honkanen28-2415-37--1--28 13313322.176
10Jani Herlevi122121---1032882415 15112516.789
11Janne Vepsäläinen372418--18--12--- 10910921.805
12Timo Toivonen------118212443- 10710721.405
13Ville Henttonen---18371511542-12 10410113.008
14Jali Salo18121512241241210618- 1439913.0011
15Antti Suojanen-37----37-15--- 898929.673
16Vesa Koskela---828818111518 88859.789
17Olavi Väisänen8101010------128 58589.676
18Petteri Sevon---24--6--28-- 585819.333
19Anton Lampi------15-1--37 535317.673
20Ismo Lahtinen---21-------32 535326.502
21Jan Pelkonen------50----- 505050.001
22Mikko Haverinen2415-------10-- 494916.333
23Vesa Virri----32--1011-- 444411.004
24Kevin Eriksson------43----- 434343.001
25Petrus Miettinen--43--------- 434343.001
26Jari Sahlgren---37-------- 373737.001
27Juha Erälaukko-----32------ 323232.001
28Kimmo Eriksson------32----- 323232.001
29Sami Hellström---------32-- 323232.001
30Netta Jousi----------32- 323232.001
31Magnus Ahlberg------28----- 282828.001
32Justus Erälaukko-----24------ 242424.001
33Mikko Roivas-------6-1-10 17175.673
34Ville Heikkinen-----10------ 101010.001
35Janne Rantanen10----------- 101010.001
36Ilkka Salonen-----6------ 666.001
37Lauri Eronen---------4-- 444.001
38Jussi Junnila--------2--- 222.001
39Riku Laaka------2----- 222.001
40Pasi Vihinen------1----- 111.001
41Aleksi Eriksson------1----- 111.001
42Petrus Laitinmäki------1----- 111.001
43Niko Salo------1----- 111.001
44Mika Tonteri--------1--- 111.001
45------------ 000.000
12111212613231320181012YHT162KPL

 

Kauden otteluiden tilasto


kevät 13OVTH+-PRP%KisatRPKA
1Vesa Huotelin1951311450734-4532763370.71937.44
2Teuvo Moisa2181092188609-5542393150.551128.64
3Juho Rautio1511081132595-3412272630.75737.57
4Niko Tuominen2127832102569-6231882320.441219.33
5Ismo Aulaskari12684834450-2811762100.70635.00
6Jani Herlevi161691676395-4281541510.48916.78
7Ville Hietala11470836361-2471482010.65540.20
8Santtu Sainio90621216331-1701361570.76439.25
9Jali Salo178522799409-5371311430.371113.00
10Jouni Tikkanen109561043330-2941221590.56626.50
11Timo Toivonen94511033316-2421121070.60521.40
12Antti Suojanen7146421259-15896890.68329.67
13Ville Henttonen123391569315-393931040.38813.00
14Janne Vepsäläinen9442844253-241921090.49521.80
15Pasi Honkanen9543448289-290901330.47622.17
16Vesa Koskela142321199307-51175880.2699.78
17Petteri Sevon4826517168-13457580.59319.33
18Anton Lampi5225522142-13155530.53317.67
19Mikko Haverinen5722530155-17149490.43316.33
20Vesa Virri7120744169-25747440.33411.00
21Jan Pelkonen23180592-5236500.78150.00
22Kevin Eriksson271611099-7533430.61143.00
23Petrus Miettinen261411169-6329430.56143.00
24Jari Sahlgren19132473-4928370.74137.00
25Magnus Ahlberg18123379-3627280.75128.00
26Ismo Lahtinen331151788-9927530.41226.50
27Netta Jousi22113873-5625320.57132.00
28Sami Hellström22113861-5125320.57132.00
29Kimmo Eriksson261121390-8124320.46132.00
30Juha Erälaukko2193972-7121320.50132.00
31Ville Heikkinen1670946-4814100.44110.00
32Justus Erälaukko1562740-4614240.47124.00
33Mikko Roivas45623797-24614170.1635.67
34Lauri Eronen1753943-491340.3814.00
35Jussi Junnila19531144-671320.3412.00
36Olavi Väisänen954487120-42912580.0669.67
37Pasi Vihinen1231826-43710.2911.00
38Aleksi Eriksson1031615-31710.3511.00
39Riku Laaka1323825-53720.2712.00
40Janne Rantanen14301130-556100.21110.00
41Petrus Laitinmäki1111923-45310.1411.00
42Mika Tonteri20002021-133010.0011.00
43Ilkka Salonen12001212-88060.0016.00
44Niko Salo1100112-74010.0011.00
Yhteensä29481336276133684968496294835220.4516120.67

 

Kaikkien otteluiden tilasto


MaratonrankingOVTH+-PRP%KisatRPKA
1Ismo Aulaskari3964264735196613164-7771564576110.7118940.27
2Timo Toivonen36642133383114812537-8796464963900.6317835.90
3Petteri Sevon273015252689379776-7488331840890.6113330.74
4Niko Tuominen4313131654424539490-13604317643770.3725317.30
5Janne Rantanen2870127131812818498-8459286036380.5015823.03
6Lauri Eronen2496109731710827083-7009251131030.5013223.51
7Ismo Lahtinen2360106627410206423-6215240629490.5112323.98
8Pasi Vihinen215010652218646261-5302235134450.5511829.19
9Jussi Heinonen17459551866045357-3928209628060.608732.25
10Vesa Huotelin16018541575905497-4429186520750.587428.04
11Santtu Sainio12098161072864614-2534173920290.725636.23
12Lauri Happo13657271315074813-3860158519530.586629.59
13Jouni Tikkanen12836971474394240-3403154120010.607028.59
14Lassi Kostamo15756362237163794-3961149519390.478722.29
15Magnus Ahlberg911684671603967-1831143518790.794442.70
16Netta Jousi12645201765683846-3621121614780.486821.74
17Petteri Hintsanen9045421022603053-2284118615730.664534.96
18Jaakko Nyrölä9675231093353126-2417115517550.605233.75
19Angi Mauranen15704741889083899-5566113612520.368514.73
20Teuvo Moisa11824681345803179-3331107010820.456616.39
21Esa Heilimo159537821310042764-492696912760.309513.43
22Jani Herlevi11684121306262786-35269549160.416713.67
23Mikko Järvinen9164061123982456-240592413330.505026.66
24Teemu Koskela599403511452305-13048579870.722637.96
25Riku Laaka586368681502248-138680412710.693239.72
26Vesa Virri9173361134682521-29007859920.435119.45
27Tuomas Pylkkänen772330903521927-199875013060.494926.65
28Ville Hietala550336451691888-12847177480.652332.52
29Mika Myllykangas37427035691403-6905757560.771842.00
30Ahti Lampi30727515171576-5245656430.921445.93
31Juho Rautio36025024861437-8545245470.731536.47
32Juha Erälaukko37923646971319-8535186660.681837.00
33Tom Hägg490230552051614-13445156470.532823.11
34Pasi Honkanen548228522681637-17615085030.463215.72
35Petrus Miettinen406234351371327-10065035470.622027.35
36Jali Salo836199875501637-30974853940.29507.88
37Jussi Aalto386214511211442-10074797590.622333.00
38Ville Heikkinen571176513441341-19494034480.353413.18
39Mikko Haverinen478169582511138-14263963150.412711.67
40Tomi Uimonen26417729581067-5303834820.731337.08
41Kake Valtonen324166471111071-8553795890.581734.65
42Janne Vepsäläinen461157612431141-13613753200.412612.31
43Anders Stark2471472773807-5273213060.651225.50
44Jari Eskelinen2591313692817-6452983820.581329.38
45Anton Lampi33112728176823-10222822650.431913.95
46Gergely Regula2031212359697-5262653110.65934.56
47Patrik Hoyer26411534115671-6652643610.501524.07
48Antti Suojanen2291231789810-6212632380.571121.64
49Sami Hellström2101062975696-5452412460.571024.60
50Vesa Koskela5149845371929-18522411990.23306.63
51Kevin Eriksson196932182597-5742071970.531019.70
52Kimmo Eriksson197932084686-5992061880.521018.80
53Aku Haapalinna3237941203698-10841992520.312112.00
54Janne Ollila11391517473-1941872230.83544.60
55Ville Henttonen2466926151576-8451641400.33159.33
56Peter Madsen185682196516-5871571700.421115.45
57Hannele Valtonen121602041351-2761402560.58736.57
58Justus Erälaukko2335618159444-801130710.28145.07
59Visa Röyskö144541575398-4531231470.43818.38
60Tero Kallio154521785359-5151211460.39916.22
61Pekka Metsola2174819150429-7621151650.261411.79
62Teemu Korhonen103491341276-2441111420.54528.40
63Janne Roivas135441972356-416107530.4077.57
64Jukka Pihonen2194221156451-8771051340.24158.93
65Kari Järmälä74471017314-1711041400.70435.00
66Sampsa Turunen2163332151282-712981330.231310.23
67Jussi Junnila1714311117330-66797560.28105.60
68Jani Kosonen127372169284-381951600.37820.00
69Petrus Laitinmäki1713913119384-65791910.27118.27
70Juha Erholm139371686216-389901460.32916.22
71Rate Staboulis1803020130319-649801030.22119.36
72Joonas Kylliäinen2613113217476-1108751100.14147.86
73Santtu Saastamoinen180338139360-78274880.21118.00
74Juho Saastamoinen126301185238-519712060.281020.60
75Tim Roivas8729850258-29266450.3859.00
76Olavi Väisänen4052418363574-2167661270.08264.88
77Roope Havu11428977150-350651870.29823.38
78Lari Metsälä69261231157-18164570.46414.25
79Janne Kokko403037171-9063820.79241.00
80Jari Sahlgren4329410150-10262800.72240.00
81Sampsa Räsänen1602411125210-553591020.181010.20
82Tuomo Alakojola1712116134271-71458910.17109.10
83Oskari Koskela5826527199-16657390.49313.00
84Aaro Sahari2291720192184-1049542400.121714.12
85Tuomas Talka1401912109231-644501090.18813.62
86Juho Muhonen6120833159-20348740.39418.50
87Lauri Mansikkaviita101171470218-412481260.24815.75
88Miku Lindberg242202122-3444500.92150.00
89Jaakko Itkonen11817992198-53943680.1879.71
90Juha-Matti Santala4120219169-13842380.51219.00
91Samu Laaksonen4616102091-10742660.46322.00
92Lauri Aulaskari301938118-6941780.68239.00
93Jussi Laukkanen7018547189-28841880.29422.00
94Jussi Arpalahti7317650144-27640390.2749.75
95Jan Sandgren5315830103-1503860.3632.00
96Jan Pelkonen23180592-5236500.78150.00
97Janne Linnolahti5215631135-18236620.35415.50
98Juho Inkinen124146104146-57534760.1489.50
99Mikhail Reizine5615338154-24333100.2933.33
100Matti Pulakka4214424112-15532460.38315.33
101Raimo Sandelin441512899-14231480.35316.00
102Jaakko Nenonen9714380137-46431810.16613.50
103Aleksi Eriksson7613459142-30630250.2055.00
104Jani Petäjäsuo19140566-5028500.74150.00
105Jukka Huhta441152885-16327220.3137.33
106Lauri Elonheimo9110774179-39827300.1556.00
107Lauri Korkeaoja428102494-15126590.31414.75
108Jere Remes331131979-11825100.3825.00
109Lauri Rikala17112451-4624430.71143.00
110Jaakko Ekman511123892-17124470.24411.75
111Mikko Martela251021365-8322290.44214.50
112Kalle Mikkolainen1391364-2519370.73137.00
113Konsta Jukka1482449-3218370.64137.00
114Mikael Haverinen55744493-24318190.1636.33
115Olavi Manninen35562489-13816360.23218.00
116Matti Johansson28721948-11416120.2926.00
117Sami Järvinen1463538-3715240.54124.00
118Markus Tavast53554373-2271540.1431.33
119Mikko Nyrhinen46633740-17715340.16311.33
120Ilkka Salonen42713477-22415310.18310.33
121Mikko Roivas45623797-24614170.1635.67
122Miikka Devocht72626463-36014220.1045.50
123Riku Väisänen72706570-41714170.1053.40
124Erkki Lasonpalo23531545-6813100.28110.00
125Ilari Valjus16744159120-90512840.04117.64
126Janne Rautakoski1451840-531120.3912.00
127David Kroon1451831-4611150.39115.00
128Tommi Huuska1451825-4811240.39124.00
129Jere Rautakoski1551948-791110.3711.00
130Sakari Paunila35432855-13011190.1629.50
131Juha Luotio34432771-15211200.16210.00
132Ville Makkonen43433668-19811200.1336.67
133Juhani Kankaanpää1042423-2710210.50121.00
134Simo Tiainen23421738-9810100.22110.00
135Tuomas Lehtinen1333736-509280.35128.00
136Tommi Karesvuori16411134-59940.2814.00
137Juho Iso-Markku29412428-1039740.16324.67
138Sampsa Mattila26412133-1189190.1729.50
139Inka Nurmi1054110074-4879320.0474.57
140Antti Pelkonen1432921-41860.2916.00
141Timo Virtanen1232727-46810.3311.00
142Panu Laukkanen16321123-528120.25112.00
143Riikka Huotari32402827-172840.1222.00
144Ville Hietanen19231417-597120.18112.00
145Sami Kokljiuschkin18311431-74710.1911.00
146Pasi Moisander17311329-82740.2114.00
147Kay Koskinen36233149-181730.1021.50
148Tuomas Toivonen31312727-1557220.11211.00
149Veli-Pekka Ahonen930625-226210.33121.00
150Jussi Valtavaara1230931-396280.25128.00
151Petteri Lahti1030723-316210.30121.00
152Mikko Ranta15221123-456210.20121.00
153Kari Kaukonen19301616-556150.16115.00
154Mika Aho17221352-94610.1811.00
155Juhani Pennanen14301120-57660.2116.00
156Otto Hiltunen16221220-72680.1918.00
157Petri Lehtimäki1021715-235320.25132.00
158Niklas Rosenberg15211238-605180.17118.00
159Lari Vähäkangas14211141-74510.1811.00
160Tatu Kauppinen17211429-75510.1511.00
161Marko Tiihonen13211016-535100.19110.00
162Daniel Landau16211328-75540.1614.00
163Ville Laukkanen15201323-61420.1312.00
164Larry Reizine35203359-151450.0622.50
165Junnu Pakka17121421-80410.1211.00
166Elliot Yeung33203139-170420.0621.00
167Antti Kantokoski16201416-87420.1212.00
168Petteri Tuohino12111016-413240.12124.00
169Mikko Rönö16111426-673150.09115.00
170Tapio Pyysalo15111315-603240.10124.00
171Perttu Hytönen18111629-86310.0811.00
172Atte Moisander17111525-79310.0911.00
173Topi Kokkonen14111215-713180.11118.00
174Eero Talasmäki1211109-603100.12110.00
175Pirkka Weijo20111828-1273100.07110.00
176Nina Killström91085-282150.11115.00
177Niko Ketolainen20101921-84210.0511.00
178? Moisio910810-412150.11115.00
179Veikko Lähteenmäki15021314-68240.0714.00
180Johannes Nurmi16101520-81210.0611.00
181Pyry Ekholm27102619-1292220.04211.00
182Inka Vuolanto19021715-95240.0514.00
183Lasse Nordström14101315-77240.0714.00
184Kristiina Nuottimäki25012416-961300.02215.00
185Lassi Liikanen1001914-471120.05112.00
186Anita Tuovinen14011310-59120.0412.00
187Maija Rinne90181-351120.06112.00
188Tuukka Meriniemi1801178-80110.0311.00
189Iisko-Jouko Erälaukko32013118-181120.0221.00
190Joonas Karppinen12011111-79110.0411.00
191Tuomas Värjö40045-140120.00112.00
192Antti Minkkinen40043-150100.00110.00
193Jouni Kajasto1200127-46060.0016.00
194Edwin Törmälä1300137-52040.0014.00
195Ilmari Järvenpää1700176-730100.00110.00
196Sami Metelinen10010-40100.00110.00
197Kapu Salo70076-34010.0011.00
198Topias Rusanen17001715-860150.00115.00
199Kale Aalto50053-240240.00124.00
200Marko Vikstedt14001411-70020.0012.00
201Marko Karhiniemi1100113-51040.0014.00
202Sasu Pulli14001413-76040.0014.00
203Sami Korhonen14001410-86020.0012.00
204Rafael Ekroos1200122-72080.0018.00
205Mika Tonteri59005963-408030.0031.00
206Matias Haverinen30031-19010.0011.00
207Kalle Junnila1400148-95020.0012.00
208Niko Salo1100112-74010.0011.00
Yhteensä650502907968922907918540018540065050834590.31352015.99

 

Kaikki tiedostot

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory   -  
[TXT]a_ks13_kausi.txt 2013-08-21 21:46 9.8K 
[TXT]a_ks13_maraton.txt 2013-08-21 21:46 103K 
[TXT]a_ks13_mitalit.txt 2013-08-21 21:46 13K 
[TXT]a_kv13_kausi.txt 2013-08-20 23:02 22K 
[TXT]a_kv13_maraton.txt 2013-08-20 23:02 103K 
[TXT]a_kv13_mitalit.txt 2013-08-20 23:02 13K 
[TXT]a_ranking_ks13.txt 2013-08-21 21:46 6.5K 
[TXT]a_ranking_kv13.txt 2013-08-20 23:02 24K 
[TXT]aktivoittajat.html 2013-08-21 21:46 12K 
[TXT]k60.html 2013-08-20 23:07 23K 
[TXT]k61.html 2013-08-20 23:07 30K 
[TXT]k62.html 2013-08-20 23:07 23K 
[TXT]k63.html 2013-08-21 21:43 21K 
[TXT]kaikkivoittajat.html 2013-08-21 21:46 15K 
[TXT]kesavoittajat.html 2013-08-21 21:46 7.1K 
[DIR]ks09/ 2009-09-15 20:35 -  
[DIR]ks10/ 2010-11-15 15:01 -  
[DIR]ks11/ 2011-12-05 22:04 -  
[DIR]ks12/ 2013-01-28 23:06 -  
[DIR]ks13/ 2013-08-21 21:43 -  
[DIR]kv09/ 2010-02-18 19:20 -  
[DIR]kv10/ 2010-07-08 00:24 -  
[DIR]kv11/ 2011-08-13 11:56 -  
[DIR]kv12/ 2013-01-28 22:25 -  
[DIR]kv13/ 2013-08-20 21:41 -  
[TXT]kymppikerho.html 2013-08-21 21:46 35K 
[DIR]live/ 2018-11-12 18:18 -  
[TXT]nollanolla.html 2013-08-21 21:46 12K 
[DIR]sy09/ 2010-02-18 19:21 -  
[DIR]sy10/ 2011-02-22 22:39 -  
[DIR]sy11/ 2013-01-28 18:49 -  
[DIR]sy12/ 2013-01-29 00:01 -